تبريک ؟؟ نه ! ديگه مساوی با بحرين که تبريک نداره !! گفتم بازی را می بريم باز ميام تبريک ميگم ها !

بر همگان واضح و مبرهن است که جنس مذکر از کل کل کردن خوشش مياد .علی الخصوص که با جنس مونث باشه .برای همين هيچ وقت خانمها نبايد نقطه ضعف نشون بدهند و گرنه يا بايد اونهام کل کل کنند که اون وقت اون آقا به هدفش رسيده يا اينکه تو خودشون بريزند و خودشون را به کری بزنند که طرف ضايع شه ! حالا يکی نیست به من بگه تو که لالايی بلدی چرا برای خودت نميخونی ؟
يه بنده خدايی هست که هر بار که من را ميبينه میپرسه :«ببينم آمريکا کی قراره به ايران حمله کنه؟» اين جمله همون نقطه ضعف بنده است ! يعنی راستش اولش فکر ميکردم که طرف واقعا ميخواهد بحث سياسی کنه اما وقتی اين موضوع يه بارش شد دو بار فهميدم که نقطه ضعف نشون دادم ! حرصم در مياد همچين که شروع ميکنه به تخليه ی اطلاعات در مورد ايران و آمريکا .من هم که معمولا متاسفانه اصلا نميتونم يه چيزی را بشنوم و جواب ندهم .اينه که حداقل چيزی که ميگم اينه که مطمئن باش آمريکاييها بيشتر از تو ايرانيها را ميشناسند و از اين اشتباهها نميکنند.همين و بعد يه جوری خودم را از جلوش ناپديد ميکنم.چون راستش بحث کردن در اين مورد را هم يه جورهايی کثر شأن ايران و ايرانی ميدونم و البته اون هم به همين خاطر همش اين موضوع را دوباره و سه باره مطرح ميکنه و گرنه با صحبتهای دفعه ی اول بايد قانع ميشد . ديگه اين بار آخری سعی کردم با يه جمله هم خودم را خالی کنم و هم اون را داغون : مشکل تو اينه که ايرانيها را با عربها مقايسه ميکنی .ايرانی ها با عربها (اين کلمه را با يه حالت اشمئزاز بخونيد) از زمين تا آسمون فرق دارند!

چندروز پيش که سخنرانی بوش و اين خانوم سياهه را شنيدم راستش يه ذره ترسيدم . از اينکه نکنه جدی جدی يه خبرهايی بشه؟ حالا دارم فکر ميکنم که کاش اقلا راهپيمايی ۲۲ بهمن جانانه باشه دفعه ی ديگه پز راهپيماييمون را بهش بدهم ! امروز خيلی دلم ميخواست ايران بودم و در راهپيمايی (بعد از سالها) شرکت می کردم تا به قول اونهايی که مصاحبه ميشوند نه تنها مشت محکم!! کوبيده باشم بر دهان استکبار !! که بيشتر بر دهان اين عربه و بقيه ی اون هايی که بدشون نمی آد يه جنگ بشه !!

جدی جدی کسی هست که در ايران از جنگ بدش نياد ؟ الهام يه مطلب جالب در جواب اين جور آدمها نوشته بود.اين چند روز البته خيلی ها در اين مورد تحليلهای قشنگی کردند و يه جورهای خيالم راحت شده که اقلا قشر تحصيل کرده مون معنی جنگ را ميفهمه . به نظرمن که واقعا اگه کسی باشه که طرفدار جنگ باشه-با عرض معذرت-احمق ترين آدم روی زمينه !!

واما چند تا لينک :
نميدونم سرعت اينترنت در ايران اجازه ميده يا نه . اين فيلمِ يه طوطی فوق العاده است .

اينجا هم اين گربهه (به روش گری هابسون در سريال در برابر آينده بخونيد) مانيتورتون را براتون تمييز ميکنه !

اين هم راههای خودکشی يه خرگوشه !! چه راههايی هم به ذهنش ميرسه !! :))

  
نویسنده : نگاه ; ساعت ۱٠:۳٩ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢٢ بهمن ۱۳۸۳