اين يک گاو نيست !

امتحان ها هم تموم شد و من با این حال خیلی وقته که چیزی ننوشتم ...یعنی ... راستش نوشتم ولی هر بار ترسیدم بفرستم . آخه این آخری ها در یه حال و هوایی دیگه ام ،یه جور هایی انگار دوباره قراره خودم را بشناسم ...هنوز هم نمی دونم درسته که افکارم را این جا به زبون بیارم یا نه ... به خاطر همین بیشتر از این چیزی نمی گم . به هر حال اصلا حس نوشتن ندارم ، به بزرگی خودتون ببخشید .

نمایشگاه گاو( art on cows)

ترجمه ی روی تابلو : این یک گاو نیست ! *

تازگی در شهر ما ! بروکسل ،يا به قول خود بروکسلی ها پايتخت اروپا** (خودشون هم به اينکه خودشون را این قدر تحویل می گیرن می خندن ! ) یک نمایشگاه برگزار شده که من بهش می گم نمایشگاه گاو ها!به خاطر همین هم تمام شهر پر شده از مجسمه ی گاو ! در حقیقت این یه جور مسابقه است بین هنرمندانی که روی این ماکت ها ی گاو نقاشی کرده اند . فکر کنم در اصل ۳ «نوع » ماکت بیشتر نبود ولی بعضی از هنرمندان یا روی ماکت اصلی تغییراتی به وجود آورده بودند و یا خودشون ماکت ساخته بودند .
روی هم رفته به نظر من که نمایشگاه جالبی بود چون علاوه بر تنوع آثار ، برای دیدن همه ی اونها باید دور تا دور شهر را بگردی چونکه هر چند تا مجسمه در يک قسمت شهر است و خلاصه در عين حال که با انواع و اقسام ایده ها و سلیقه ها آشنا میشیم يه دور هم شهر را می گرديم !
اين هم یه عکس دیگه از گاوها که روش نقاشی تابلوهای رانندگی شهر گاوها را کشیدن !

راستش این مجسمه ها اون قدر جالب و متنوع بودن که نمی دونستم کدوم را اینجا بگذارم .اين بود که اين را انتخاب کردم که هم خودم خيلی ازش خوشم اومد و هم اين که کنار دانشگاهم است .


----------------------
* نقش روی گاو پرچم بلژیک است
**چون بروکسل مقر اتحادیه ی اروپا ست

  
نویسنده : نگاه ; ساعت ۸:٤٤ ‎ب.ظ روز شنبه ٧ تیر ۱۳۸٢