افاضات فیلمی !

نظرات قبلی در مورد «بک » خیلی جالب بودن . برای همین گفتم یه چند تایی اش را بگذارم اینجا که بقیه هم ببینند :
پرنده آتش گفته:در صورت همه در گذشته زندگی می کردند
مجتبی:فکر میکنم اون موقع چون زندگی تنوع نداشت. همه چیز مطابق میل پیش می رفت. برای همین زندگی بی معنی میشد.
نظر ابی خیلی جالبه :اگه چنین چیزی در زندگی ما بود، اونوقت ما هم شاید زنده نبودیم.. امکان داشت که پدر یا مادر ها از متولد کردن ما پشیمان می شدن و ما رو با دکمه بک برمی گردوندن.؟؟؟؟؟
ترمه:زندگی هم ((بک)) داره ..اما خیلی ظریفتر
joojooدر ادامه ی نوشته هاش نوشته :تو همین نصفه جمله ۲ بار از همین دکمه بک استفاره کردم !
حامد:فکر میکنم این از زیباییهای زندگی باشه که بک نداره . چون در این صورت اصلا جذبه و لذت نداشت . هر وقت ادم دلش میخواست برمیگشت و هر چیزی رو مطابق میل خودش عوض میکرد . نباید اینجوری نگاه کنیم که در اونصورت فقط من امکان بک داشتم . نه ! در اون صورت همه میتونستند بک کنند و همه چی رو به دلخواه عوض کنند . اونوقت که شلم ، شوربایی میشد .
جالب بودن نه ؟!

*
امشب با بدبختی یه قسمت دیگه از سریال خاک سرخ حاتمی کیا را دیدم میگم با بدبختی به خاطر اینکه جام جم ساعت فیلم ها و سریالهاش را بهم زده و من هم که دارم از اینترنت سریالهای مورد علاقه ام را دنبال می کنم کلی زحمت کشیدم تا کشف کردم کی پخش می کنه ! اون موقع که این سریال تازه شبکه یک داشت پخش می شد من ایران بودم و چند قسمت اولش را دیدم. وقتی اومدم اینجا تا اومدیم مستقر بشیم و اینترنت بگیریم، تنها سریالی بود که تموم شده بود و من نتونستم از اینترنت دنبالش کنم(همه ی شبکه های تلویزیون ایران را می شه از سایت صدا سیما دید ) .حالا الان جام جم شروع کرده به پخش این سریال و من با این که می دونم آخرش چی می شه ولی با این حال هر لحظه اش برام هیجان داره .اصلا من عاشق فیلمهای حاتمی کیا ام واقعا فیلم هاش را محشر می سازه ...من که از جنگ و جبهه جز صدای آژیر خطر و بمبارونش و ترس و وحشت های امتحان زیر صدای آژیر ،تعطیلی های نصفه نیمه ی کلاس اولم و بعد جمع شدن همه ی فامیل خونه ی ما (آخه خونه ی ما نزدیک کوه بود و بمب نمی زدن ) چیز دیگه ای یادم نمیاد با این حال با دیدن فیلم هاش همچین می رم به اون دوران که انگار یه رزمنده ی زمان جنگم .جالب اینه که فیلمهاش بیشتر از اون که در مورد جنگ حرف بزنن از احساسات آدمها حرف می زنن و جنگ را فقط یه موقعیت برای شناخت آدمها قرار می ده (حد اقل این برداشت منه ).
--------------
* کاریکاتور، حاتمی کیا اثر بزرگمهر حسین پور است : با این که به آقای حاتمی کیا-همون طور که فهمیدید - ارادت خاص دارم ولی چون از کارهای حسین پور هم خیلی خوشم میاد کاریکاتورش را گذاشتم! آخه به تازگی سایت حسین پور را پیدا کردم . من وقتی ایران بودم اصلا چهل چراغ را نمی شناختم ولی حالا هر هفته حتما ساندویچش را از سایتشون می بینم . به هر حال اونهایی هم که مثل من نتونستن همه کارهای حسین پور را ببینن می تونن برن.... اینجا .ولی صبر کنید ....حالا نرید ها !اول یه نظر در مورد این قالب اقلکن بگذارید بعد ! بابا اگه زشته بگید زشته ، به خدا بدم نمی یاد به هر حال وقتی این را ساختم اصلا فکر نمی کردم ازش استفاده کنم ،اگه هم چیزی کم و کسرداره بگید چی کم داره . منتظر راهنماییهاتون هستم .

  
نویسنده : نگاه ; ساعت ۱٠:٤٢ ‎ب.ظ روز جمعه ۱۳ تیر ۱۳۸٢
تگ های این مطلب :هنری