خداحافظ بروکسل

خوب ديگه ...کم کم شمارش معکوس هم تموم شد . دارم از دنيای مجازی جامعه ی ايرانيان خداحافظی و به دنيای واقعی سلام ميکنم . وقتی فکرش را ميکنم که تقريبا به مدت يک ماه دارم از اينجا دور ميشم و نميتونم نوشته های قشنگتون را بخونم از همين حالا احساس ميکنم دلم برای همه تون تنگ شده . الان کاملا احساس معتادی را که ميخواهند به تخت و ميز ببندنش خوب درک ميکنم !  اما خوب بايد سعی کنم نيمه ی پر ليوان را نگاه کنم ! اينکه قراره بهم خوش بگذره (البته اميدوارم که همين طور باشه 08.gif) و اينکه اين يک ماه دوری از وبگردی يه راه خوب برای خود سازی است ! هر چند که فکر کنم در ايران اون قدر حرف برای گفتن داشته باشم که حتما مجبور شم حداقل يه بار هم که شده هر جور شده به اينجا پناه بيارم 04.gif.

 ان شاء الله فردا شب اين موقع در خاک پاک ايران خواهم بود ! از همــــــــــــــــــه تون بابت کامنتهای گرمی که در پست قبلی گذاشتيد ممنونم . از وقتی مطلب قبل و احساساتم را نوشتم انگار استرس را از خودم با نوشتن اون مطالب تا حد زيادی بيرون داده ام و تازه خوندن کامنتهای شما هم کلی بهم دلگرمی داد . واقعا ممنونم . خيلی خوشحالم که اينجا را راه انداختم و نگهش داشتم . برام خيلی پيش اومده بود که به خاطر بعضی چيزها تصميم بگيرم که ديگه وبلاگ را کنار بگذارم اما مقاومت کردم و امروز خيلی خوشحالم ؛خوشحالم چون دوستهای خيلی خوبی پيدا کرده ام .

 بگذريم ...نمی خواهم اين پست آخری را طولانی بنويسم و خسته تون کنم .خلاصه که ما را حلال کنيد . بالاخره سفره و هزار ماجرای پيش بينی نشده .

و اما جمله ی آخر را با يه جمله به زبان اجنبی! -که در يه افلاين به دستم رسيده- ختم ميکنم :

If you have a big problem, don't say "Oh God I have a big problem!", but say "Hey problem I have a big God".

 

/ 58 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خدایا تو به فریادم برس

می دانید دارند کارون را به شوره زار رفسنجان می برند میدانید ان موقع رود اهوراییم رودی که کوروش ها را غسل داده تبدیل به لجن زاری فصلی خواهد شد شما را به خدا از خواب در آیید من نه شاهی ام و نه آخوندی من دلم برای سرزمین زیبایم خوزستان عزیزم....خدایا.... میرود شما رابه خدا من کاری به سیاست ندارم شما را به خدا این وبلاگ نیست مصیبت نامه است

ameneh

سلام از اينكه دارى بر مى گردى نميدونم بگم خوشحال هستيم يا ناراحت خوشحال هستيم كه دارى به خاك ايران بر مى گردى و از اين ناراحت هستيم كه يكى از دوستان ايرانى مان رو از دست مى دهيم خوب عزيز به هر حال از هر نظر موفق باشى يكى از دوستان شما (امنه)

عروسک

سلام...وبلاگت عاليه اميداوام موفق باشی متنت نيز عاليه به من هم سر بزن پشيمون نمی شی...

معلمي از بهشت(سها)

سلام رسيدن به خير .ای بابا بالاخره اين جا حتما کافی نتی اينترنتی چيزی پيدا می کنی برامون باز بنويسی.خوش بگذره.

arezoo

ببخشيد فکر نمی کنی که يک ماه شد؟!

yad

به يادت هستم ومنتظر مطالب پس از بازگشتت...

ارزو

(: امدی جانم به قربانت؟!؟! ولی حالا چرا اپديت نکردی؟!

فرهنگ

Oh problem I really have a Big God , GO Awayyyyyyyyyyyyy.ببين ترا خدا دوباره بايد اين کد مسخره را اينجا تايپ کنم!!! E729x

hooman

با درود وبلاگ زیبایی داری و با نوشته هات اونو زیبا تر کردی بهت تبریک میگم یه سری هم به من بزن تا درودی دیگر بدرود