شبکه کارتون نت وورک که معرف حضورتون هست ؟! تازگی شروع کرده به يه سری از کارتونهای سند باد را گذاشتن . هر بار که تبليغ اين کارتونش را ميکنه با اين جمله شروع ميکنه : «خيلی خيلی وقت پيش La Perse (همون پرشيا انگليسی که معادل سرزمين پارس يا همون ايران خودمونه ) مرکز جهان بود » هر بار که اين جمله را ميشنوم هم يه احساس شادی بهم دست ميده که بالاخره تو قصه ها هم که شده اين را ميگن ...هم نا خود آگاه يه آهی ازم بلند ميشه (همين الان هم که دارم مينويسم آه کشيدم !)
چند روز پيش يه مسابقه شبکه ی دو فرانسه گذاشته بود ،در يکی از مراحلش بايد تک تک شرکت کننده ها اسم کشورهايی که زبان عربی زبان رسمی شونه را نام ميبردند و هر کدوم از شرکت کننده ها که اشتباه ميگفت يا کم می آورد بلافاصله حذف ميشد .شايد چهارمين يا پنجمين شرکت کننده بود که اسم ايران را آورد ...داغ کردم ...بعد هم از اينکه بلافاصله حذف شد دلم خنک شد (اگه فقط امتيازش کم ميشد و ميرسيد تا مراحل آخر که ميمردم از حرص !)...بعد هم هر چی ميديدمش با خودم مثل پيرزنها غر غر ميکردم که الهی در هر چی مسابقه ميری بازنده شی ... بيسواد ...تو واسه چی مسابقه شرکت کردی ؟ و ...!!!

اين ها را که ميگم نه این که نژاد پرست باشم و بگم که عربها از ما پایین ترن و از اين حرفها ...نه ! فقط از این که  يه روزی دنيا بوده و  تمدن ما، اما حالا ديگه چيزی ازش نمونده تا جايی که ما را با قوم عرب يکی ميبينند،حرصم ميگيره.

با اجازه ميخواستم چند روزی (حدود يه دو هفته ) ازتون مرخصی بگيرم ! از همه ی اونهايی که ميان اينجا و من تا مدتی نميتونم بازديدهاشون را پس بدم واقعا معذرت ميخوام .

از همه تون هم خيلی التماس دعا  دارم .

/ 46 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ايران جوانان

به ياري خدا ديروز کار طراحي قالب جديد وبلاگ تمام شد و اون رو Upload کردم. البته هنوز يه مقدار ريزه کاري داره که به مرور اونها رو درست ميکنم. خوشحال ميشم شما هم اين قالب رو ببينيد و نظرتون رو در موردش به من بگيد

پروانه

سلام نگاه جون من خيلی غمگينم. يه نفر مدتی ما را اذيت کرد اول پسورد کنتورمان را عوض کرد بعد .....حالا پسورد وبمان را عوض کرده، پرشين بلاگ هم جوابی نميده فقط می گه به ادرستان فرستاده شد اما چيزی نمی ايد. به هر حال اگر کسی بتونه کمکمان کند ممنون می شويم و ادامه می دهيم اگر نه که بايد از همه خداحافظی کنيم. وبلاگ نويسی را خيلی دوست دارم اما اعصاب خورديش هم زياد است. من نميدونم اين افراد چرا اين کارها را می کنند اما فکر کنم ميدونم کار کيه.......خداحافظ.

پريا

سلام نگاه جون .. چه حيف من اومدم شما رفتی .. هرجا هستين شاد باشي و موفق گلم

پروانه_ پرستو

سلام....خبر خوش: به خواست خداوند و لطف دوستان مشکل ما حل شد. نمی دانيم اين شخص کيست يكبار رنگ قالبمان را ياسي كرده بوديم دوباره سفيدش كرد، پسورد كنتور آريا نت را عوض كرده بود و همه اطلاعات قبلي را حذف كرده بود و ... خداوند هدايتش كند. در پناه خدا مثل هميشه سر بلند و پيروز باشيد.

ئه سرين

مرخصی تموم نشد؟ حالا اجازه 2هفته مرخصی با حقوق بهت دادیم تو هم که دیگه جدی نگیر! ÷اشو بیا دیگه بابا:)) داره خوش می گذره ها!نه؟

ريحانه

سلام عزيز...من هم که متنت رو خوندم آه کشيدم!...مرخصيت که تموم شد پيش منم بيا...فعلا بای

پرستو _پروانه

سلام. نگاه جان بخدا دلمان تنگ شده. تو جميع وبلاگ ها نگاه نو برای ما چيز ديگری است.... از دلتنگی درمان بياور. منتظريم.

mehdi

سلام. به هر حال هر جوری که حساب کنی ما عرب نيستيم، ربطی هم به نژاد پرستی و اينا نداره.

پیچک طلایی

امیدوارم که مرخصی بهت خوش گذشته باشه. از چیزهایی که نوشته بودی خوشم اومد. ولی باور کن که ایرانیها خودمون تیشه به ریشه خودمون داریم می زنیم. بقولا از ماست که بر ماست

رضا

سلام ، وبلاگ من بروز شد خوشحال می شم به من سری بزنيد و با ارائه نظراتتون خوشحالم نماييد . عنوان مطلب ((آیا هدف جلب رضای خداست ، دفاع مشروع يا نامشروع)) در پناه حق