گل آقا

اولش که شنيدم باور نکردم ... الان که مطالبش را اين ور اون ور در اينترنت ميخونم تازه دارم ميفهمم کی رفته ... کسی که يک عمر همه ی مردم را ميخنداند حالا با رفتنش همه را غمگين کرد . دلم امشب با خوندن مطلب وبنوشت يک دفعه ای کلی گرفت ... يادش به خير اون روزی که مجله ی گل آقا با امضای خودش به دستم رسيد ...هيچ وقت فکر نميکردم جواب نامه ی بی مزه ی من را اون طوری بده و يک نسخه از مجله را با دست خودش امضا کنه و برام بفرسته .آخ خدا ... هنوز هم باورم نميشه که رفته...

راستش به خاطر امتحانات متاسفانه شرمنده ی همه تون هستم ...امشب که اتفاقی گذرم به اون مطلب وبنوشت افتاد و با توجه به مطالب دريافتی ديگه که از دوستان به خصوص دوست خوبم پرنده ی آتش به دستم رسيده بود، حس کردم واقعا گل آقا ديگه نيست ...دلم گرفت ...گفتم حتما بايد اين حرفها را برای همه بزنم و ازتون بخواهم اگه احتمالا امدين اينجا و اينها را ديديد يه فاتحه هم برای شادی روحش بخونيد . ممنون .

 

 

/ 14 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ئه سرین

خدايش بيامرزد! مارو هم بيامرزن بد نمی شه!

قرن سكوت

سلام نگاه عزيز...خبه قاطی ما مرده پرستها نيستی...امشب اخبار ساعت ۲۱ شبکه يک می گفت : به گفته قای مسجد جامعی بنياد طنز(يا يه چيز تو همين مايه ها) گل آقا تشکيل می شود. گل اقا بمان بود بهمان بود... خيلی پستی و پززويی می خواد نه؟...حق

arezoo

ا اينکه قبلا فاتحه رو خوندم اما بازم چشم!!ايشالا امتحانات خوب شن خانومی

قرن سكوت

سلام پستی به اينه که بعد از مرگش تازه يادمون اومد اااا اين بابا هم يه گ.شه ای داشت زندگی ميکرد.

ali

سلام. گر چه طنز های بياد ماندنی او هنوز هم جديدن و جايگاه خودشو داره . اما رفتنش واقعا حيف شد. باشه منم فاتحه ای خواهم خواند .

امير

آدمهای بزرگ هميشه تک هستن خدايش رحمت کند

پرنده آتش

سلام نگاه جان ميدونی من از زلزله پنهان کرده بودم وقتی فهميد خيلی ناراحت شد چون از خوانندگان پروپا قرص بچه ها گل آقاست

امین

سلام جودی!........خوش به حالت که ازش امضا داری. ما که بغل گوشمون بود نرفتيم سراغش!

امین

راستی قالب نو مبارک!.................

همسريابی

خدا رحمتش کنه اما لبخند بايد هميشه زنده بمونه مگه نه؟ پس٬به تنها سايت همسريابی رايگان دنيا سری بزنيد. اگر دنبال همسر برای خود يا دوستان٬ آشنایان یا فرزندانتان می گرديد. اگر بشدت از دست خواهر شوهرتان خسته شده اید و می خواهید از دور وبرتان دورش کنید٬ اگر برادر غرغرویی دارید که نمی دانید برای چه دائم از شما ایراد می گیره٬ از امکانات مجانی اين سايت استفاده بکنيد.