اهدناالصراط المستقیم

چند روز پیش بسیار بسیار عصبانی بودم اما الان که فکر میکنم میبینم حالا میتونم بگم ناراحتم ...نه! افسوس میخورم کلمه ی بهتریه!  نه این که خودم کاری کرده باشم یا اتفاقی برای شخص خودم افتاده باشه ها! کلا در حال حاضر یه جور حس ترحم همراه با نفرت دارم نسبت به بعضی ها.

داستان از اونجایی شروع شد که من پیارسال یه سایت، فروم، گروه ... (هر چی کهمیخواهید اسمش را بگذارید) برای کلاسمون درست کردم که بر و بچه ها بیان و سوال‌های امتحان شفاهیشون را در اونجا بنویسند تا وقتی نوبتها عوض شد اقلا یه ایده ای برای بعضی امتحان‌ها باشه که سبک سوال‌ها چه جوریه! سال اول تاسیس گروه خیلی استقبال نشد چون من ایمیل همه را نمیشناختم که دعوت کنم ولی با همون تعداد اندک باز هم سایت مفیدی شد. اما امسال موقع امتحان‌ها یه نفر از بچه های انجمنی آدرس سایت را برای اکثر بچه ها ایمیل کرده بود و خلاصه گروه مثل بمب صدا کرد! حتی هی برای خودم هم تبلیغ گروه می اومد که بیایین عضو شین و دوست‌هام زنگ میزدند خبر چنین سایتی را بهم میدادن!!  کم کم همه دنبال سازنده سایت میگشتند. خوب من کلا آدمی ام که نا شناس موندن اون هم در دنیای نت را دوست دارم اینه که از اول با اسم خودم سایت را به وجود نیاورده بودم. بعد کم کم دوست‌های خودم فهمیدند من سایت را ساختم و خلاصه باز یه دفعه خبر پیچید که این سایت را من ساختم و یکی یکی بعضی ها که میخواستند مطمئن بشوند می اومدند ازم سوال میکردند که راسته که این سایت را تو ساختی ؟ و بعد کلی از این ایده تعریف و تشکر میکردند. خلاصه سرتون را درد نیارم! حالا اینها همه مقدمه بود برای اصل مطلب!

چند روز پیش یه اسم ایرانی درخواست داده بود که به عضویت گروه در بیاد. خوب چون من مسوول هستم باید تاییدش میکردم. خیلی تعجب کردم چون ما جز سال اول و دوم ایرانی اصلا نداریم و تو کلاس ما فقط من ایرانی هستم. با اینکه میدونستم ربطی به گروه ما نداره و مال کلاس ما نیست با این تفکر که از ایرانی‌هایی است که سال اولی است و از ذوقش این گروه را هم پیدا کرده تا از سال بالایی ها اطلاعات بگیره قبول کردم که عضو بشه و براش هم ایمیلی دادم با ایمیل اصلی خودم که توضیح بده دقیقا سال چندمه. تا بعد از جواب، من هم بیشتر خودم را معرفی کنم و راهنماییش کنم. من با تمام ذوق و شوق میخواستم به یه هموطن کمک کنم غافل از اینکه من در چه خیالی بودم و اون در چه خیالی!! خانم ( یا شایدهم آقا با اسم مجازی مونث! کسی چه میدونه؟!!) چنان جوابی داد که به محض خوندن اون ضربان قلبم اون قدر بالا رفت که قلبم داشت از سینه ام میزد بیرون!! جواب خانم نه به من که ایمیل همگانی ای بود به تمام گروه و متن اون ایمیل چیزی نبود جز تخریب چهره ی ایران و درخواست برای نجات ملت ایران !!! توی این ایمیل دیگه مزخرفی نبود که ننوشته بودند!  با یه عالمه لینک که راستش را بخواهید فقط اولی را باز کردم و وقتی تیترش را دیدم اون قدر حالم بد شد که ادامه ندادم و کلا از ایمیل اومدم بیرون! تیترش بود : در تهران در هر ۶‌روز یک زن کشته میشود!!

میدونین چیه؟ اصلا به اینکه اصل این حرف‌ها همش دروغه یا راست یا این گروهک تروریستی خودشون کلی مردم را کشتند و حالا ادعای ملت دوستیشون میشه و ...کاری ندارم. اصلا فرض میکنم که همه ی اون حرف‌ها هم درسته. آخه به بقیه چه ؟؟ حالا مثلا یه مشت دانشجوی عیاش که مهم ترین کار گروهیشون برگزاری مراسم شبانه ای است که توش آبجو را با تخفیف بفروشند می آیند در دفاع از شما پلاکارد دست میگیرند و تظاهرات میکنند؟!!
من
فقط در اون لحظه که ایمیل را دیدم از یه چیز میسوختم! و اون اینکه من اینجا برای هر کاری که میکنم همش مواظب اینم که کسی با خودش در مورد ایرانی‌ها فکر چرت نکنه! همش میگم آخه مگه اینها در عمرشون چند تا ایرانی میبینند؟ خلاصه من همیشه با کلی سختی و دردسر کلی تلاش کردم که در هیچ زمینه ای به خصوص درسی از کسی کمتر نباشم و خلاصه آبروداری کنم. هر وقت هم سوالی از ایران شده همیشه با افتخار سعی کردم کشورم را درست بشناسونم. اون وقت یه نفر باید به گروه خود من !  یه همچین ایمیلی بزنه و کشور من را این طوری پیش همکلاسی‌هام خراب کنه؟؟؟ مسخره اش این که این احمق ها ادعای نجات ایران و ایرانیشون میشه اما همه جا و همه حال در حال ظلم به ایرانی‌ها هستند! به خصوص امثال ما!

 فقط میتونم بگم وقتی به این جور آدم‌ها فکر میکنم دلم براشون میسوزه! 

 مطلبی در مورد سفرم به ایران نوشتم که ان شا ا... سر فرصت میفرستم. این ماه مبارک دعا یادتون نره! نه فقط برای خودم التماس دعا داشته باشم ها ... برای گمراهین و افرادی که آبروی خود و مملکتشون را میبرند هم دعا کنید.

 

/ 16 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فاطمه

سلام دوست عزيز، طرح خيلي جالبي رو اجرا كردي بهتون تبريك ميگم ... اما واقعا حرصم دراومد وقتي در ادامه عمل اين انسان پليد رو خوندم. گاهي اوقات دلم ميگيره وقتي مي بينم بعضي ها كارايي رو مرتكب ميشن كه ديگه حتي جايي نميذارن كه ما بتونيم به كشورمون و ايراني بودنمون افتخار كنيم.

الفم

به نام حق. سلام. توی قرآن کلمه سبل به معنی راه بسيار هست.اما صراط هم هست که معنی راه ميده اما تنها يک صراط هست و آن هم با صفت مستقيم توصيف شده. اهدنا الصراط المستقيم

ghazaleh

والا منم چندان مطمئن نيستم ولی فکر ميکنم آچمز يکی از اصطلاحات شطرنجه ( شايد ها!) برای خوندنش روی چ ساکن بذار و روی م فتحه بذار در کل وقتی يه چيزی تو رو آچمز ميکنه تو رو مستاصل کرده ؛ سوسکت کرده ؛ نميدونی برای مقابله باهاش چی کار کنی ؛ گيج و سر در گم شدی و اعصابت از دستش خورد شده

پريا

سلام نگاه جون ... تو ايميل منم از اين چيزا زياد مياد . انشاءالله دختران شايسته ای مثل شما اونقدر زياد شن که اين ترفندها اثر نکنه . منم التماس دعا دارم . عزيزم.

حميد رضا

سلاممممممممممممممم دوست عزيز ممنونم از بازديدت

حميد رضا

من به داشتن هموطنی چون شما افتخار می کنم و احساس غرور دارم

حميد رضا

منتظر مطلب سفر به ايرانتون هستم و من هم التماس دعا دارم علی الخصوص امشب که شب بيست و سوم ماه مبارک رمضان ٬ موفق باشيد و سربلند همچون گذشته هموطن عزيزم

حميد رضا

اللهم ارزقنی حج بيتک الحرام فی عامی هذا و فی کل عام

President Evil

سلام. وبلاگ رو با عنوان "ذوالفقار جهل بر فرق کیمیای دهر" آپدیت کردم. خوشحال می شم مثل گذشته با حضورت کلبه ی محقرم رو روشن کنی. موفق باشی. یا علی مدد

سيگورد

باسلام وبلاگ زيبايي داري ميشه به من سر بزني و من رو لينك كني باتشكر فراوان ازشما سيگورد wwww.sigord.blogfa.com